Haberler

Teksan İnovatif Olarak 30 Kasım – 3 Aralık 2017 tarihleri arasında 4. kez Engelsiz Yaşam Fuarı´ndayız

30 Kasım – 3 Aralık 2017  tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 10.. kez düzenlenecek olan Engelsiz Yaşam Fuarı’na TEKSAN İnovatif olarak  4. kez katılacağımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Panthera, Patron, Etac, Molift, Immedia, Star, Prism Medical, V-Trak, Ato Form ve diğer markalardan oluşan tüm ürün gruplarımızı sergileyeceğimiz standımızda siz değerli müşterilerimizi misafir etmekten mutluluk duyacağız.

Fuarda pek çok yeni ürünü ve yeni modeli de ilk kez kullanıcıları ile buluşturacağız.

İstanbul Fuar Merkezi’ne Ulaşım:
Şehir merkezi ve havalimanına rahat ve hızlı bağlantı sağlayan metro hattı fuarlara yüzbinlerce kişinin hızla ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlıyor. Fuar alanımız Aksaray-Havalimanı Metrosu‘nun İDTM (İstanbul Dünya Ticaret Merkezi) durağındadır. Metro durağında engelliler için gerekli düzenlemeler yapılmıştır. Ayrıca metro durağından fuar alanına sürekli sefer yapacak araçlar (shuttle) bulunmaktadır.

Atatürk Havalimanı’nın yanında olması sayesinde, dış ülkelerden ve Türkiye’nin diğer illerinden gelen ziyaretçi, katılımcı ve konuklar İstanbul’un yoğun trafiğine girmeden İSTANBUL FUAR MERKEZİ’ne iki dakikada ulaşabiliyor.

Alternatif arterler E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olan İSTANBUL FUAR MERKEZİ’nun sahip olduğu konum avantajı bununla da bitmiyor. Bakırköy ve Yenikapı Deniz Otobüsü İskeleleri’ne olan yakınlık da ayrı bir avantaj.